J'Leed

Jestem deejayem i konferansjerem z Warszawy. Posiadam ponad osiemnastoletni staż didżejski zarówno jako rezydent klubowy, wodzirej weselny jak i prezenter muzyczny.


Setki eventów, od prywatnych spotkań po wielkie imprezy firmowe, niezapomniane przyjęcia weselne oraz imprezy klubowe pozwoliły mi wypracować własny styl didżeja i interakcji z publicznością. Przez ponad 10 lat prowadziłem też główne imprezy klubowe, korporacyjne i specjalne jako DJ w RCR Hulakula w Warszawie.
O ile charakter imprezy nie wymaga ścisłego trzymania się danego gatunku, potrafię dostosować się do każdych oczekiwań muzycznych. Potwierdza to zadowolenie uczestników, które utrudnia czasem zakończenie imprezy :)

 


 

    

Od 2004 roku współpracuję z polskim projektem D-Tune. Grając w RCR Hulakula, promowaliśmy własną twórczość, otrzymując jednocześnie bardzo pozytywny feedback od naszej publiczności. Utwory takie jak Candy Lady, Memories (zobacz artykuł na Interia.pl:

http://muzyka.interia.pl/artysci/zespol/wiadomosci/news/d-tune-zobacz-taneczne-wspomnienia,721435)

oraz, najbardziej znane, remiksy Salt'n'Pepa (Push It), Kelis (Milkshake) oraz Fun Factory i The Soundlovers ściągały setki osób na klubowy parkiet. Po spotkaniu z D-Bomb w Mega Disco Pallazzo, gdzie graliśmy imprezę na sąsiednich scenach, w ramach D-Tune powstał remiks utworu Myślę który do tej pory jest ogromnym hitem.
Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie dźwiękowym (Pioneer, Access, Shure) - gwarantuje to zadowolenie Klientów i wysoką niezawodność.