DJ LEED

Jestem deejayem i konferansjerem z Warszawy. Posiadam ponad dwudziestoletni staż didżejski zarówno jako rezydent klubowy, wodzirej weselny jak i prezenter muzyczny.


Setki eventów, od prywatnych spotkań po wielkie imprezy firmowe, niezapomniane przyjęcia weselne oraz imprezy klubowe pozwoliły mi wypracować własny styl didżeja i interakcji z publicznoscią. Przez ponad 10 lat prowadziłem też główne imprezy klubowe, korporacyjne i specjalne jako DJ w RCR Hulakula w Warszawie.
O ile charakter imprezy nie wymaga scisłego trzymania się danego gatunku, potrafię dostosować się do każdych oczekiwań muzycznych.
Potwierdza to zadowolenie uczestników, które utrudnia czasem zakończenie imprezy :)
Posiadam Certfikat Prezentera Muzycznego DeeJay Mix Club.

 
Od 2004 roku współpracuję z polskim projektem D-Tune. Grając w RCR Hulakula, promowaliśmy własną twórczość, otrzymując jednocześnie bardzo pozytywny feedback od naszej publicznosci. Utwory takie jak Candy Lady, Memories oraz, najbardziej znane, remiksy Salt'n'Pepa (Push It), Kelis (Milkshake) oraz Fun Factory i The Soundlovers sciągały setki osób na klubowy parkiet. Po spotkaniu z D-Bomb w Mega Disco Pallazzo, gdzie graliśmy imprezę na sąsiednich scenach, w ramach D-Tune powstał remiks utworu "Myślę", który do tej pory jest ogromnym hitem.


Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie dzwiękowym (Pioneer, Shure, Electro Voice) - gwarantuje to zadowolenie Klientów i wysoką niezawodność i jakość.